---

 

Rock for people, rock for us….

        

 

Už jsem chtěl jít loni, ale nevyšlo to. Letos sice není vhodná doba (předěláváme koupelnu) ale kdy bude že?? Né že bych byl takovej rockista, ale smí se tam fotit.

Alespoň na jeden den, pondělí. Přesvědčoval jsem všechny, a nikdo nechtěl. Nakonec pod pohrůžkou, že pojedu sám, se přidal Filip a i David.

 Paní ve frontě na lístky mi říkala:  „Hele prosím tě, podržíš mi místo?“.“Jasně“.S tím tykáním jsem si hned připadal mladší.

Batoh s pitím jsme museli odložit do úschovy, ale to byl poslední spruz, dál už to bylo jen lepší.

Viděli jsme několik kapel, a kluci si zkusili  v Chlaparku  takovou tu trampolínu. Už se stmívalo, natočil jsem Filipa, a pak mi beznadějně došly poslední baterky v digitálu. Takže Davida jsem nenatočil. Sakra. Naštěstí mě zaskočila TV Praha, která tam zrovna natáčela, takže jsem to později nahrál z televize.

Pak jsme narazili na takovej stan, vevnitř asi padesát počítačů, a mohlo se tam zadarmo pařit. EA Games.Takže na Chinaski už jsem šel sám, a kluky jsem si pak vyzved.

Koupili jsme si takový ty srandovní trika, já s nápisem „Specialista na průšvihy všeho druhu“.Tak jsme si je hned navlíkli (zatím jako srandu), a chystali jsme se domů. Úschovna byla totálně potemnělá a lítali tam takový patnáctiletý kluci s čelovkama a hledali uschované věci. Podle výrazu holek, co stály vedle, byly některé věci uschované asi velice dobře.Náš batoh se naštěstí našel docela rychle a vydali jsme sena zpáteční cestu k autu.Obyčejně s sebou 3 až 4 gépéeska nosívám, ale teď jsme jako na potvoru žádný neměli. Bloudili jsme i v masérskejch trikách asi půl hodiny, přičemž můj odhad byl zdaleka nejhorší.

 

 

 

 

 

 

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

 

 

zpět