---

Kladno, to je to město.

Ve stručnosti:Sparta-Kladno 2:0.

Kapři jsou sice kapři, ale úplatky jsou úplatky. Možná proto chodí víc lidí na hokej, než na fotbal. Poznali jsme to už při příjezdu, nebylo kde zaparkovat.Teda bylo, ale jen placeně. Hala ve fučíkárně prošla mírným faceliftem, na chodbách jsou nový okrový emailový nátěry, a stánky s občerstvením mají unifikovanou červenobílou grafiku.Koupili jsme si lístky za branku.Samozřejmě za tu správnou. Za tu, kde bude dvě třetiny brankář soupeře. Ten taky za chvíli přehlídnul puk letící z rohu po lajně a bruslí si ho tam srazil.Maladěc.Na světelný kostce svítí 1:0 pro Siemensy.Ve druhý třetině se to začalo trochu rvát. Najednou Sparta v útoku, první faul, výhoda, situace nepřehledná, jak tarif Eurotelu, bezpečně jsem ale viděl to naražení na hrazení ze zadu. Kladno šlo do třech. “Tohle se musí potrestat“,říkám Davidovi. Na konci přesilovky to taky vyšlo. Takže dva nula. Čírlídrs powered by Nescafé se radujou spolu s ostatníma a stavěj slavnostní pyramidu. Kladno začalo trochu hrát, ale gól už nepadnul, dokonce ani nezkusili powerplay, teda zkusili, ale až půl minuty před koncem.

Foťáky se na hokej nosit nesměj, ale mobily se můžou.Dělají totiž tak strašný fotky, že snad ani žádnej Copyright porušovat nemůžou.